مشاوره رایگان : 021-36619524

سیستم اینتر کام و احضار پرستار

امروزه همگام با پیشرفت چشمگیر صنعت و گسترش احداث مراکز صنعتی ، کارخانه ها,ادارات,بیمارستان ها  و …. به منظور حصول هماهنگی و مدیریت هر چه بهتر در این فضاها نیاز به پخش پیغام ها و اطلاعات و یا اعلام شرایط اضطراری در فضای عمومی خواهد شد ، به همین منظور سیستم های اینتر کام به بازار عرضه شدند.

 سیستم اینتر کام این امکان را فراهم می آورد تا یک پیغام از طرف اپراتور سیستم یا هر یک از اینترکامهای زیر مجموعه روی همه یا تعدادی از بلندگوهای تعریف شده و اپراتور دستگاه ذکر شده در صورت لزوم با هر یک از اینترکام ها ارتباط برقرار می کند ، همچنین هر یک از اینترکام ها می توانند با اپراتور یا دیگر اینترکام ها ارتباط برقرار نمایند.

نوع دیگری از این سیستم با نام احضار پرستار در صنعت امروزه رواج دارد؛این سیستم برای رفاه حال بیمار و و کوتاه کردن زمان برای احضار پرستار در مراکز درمانی استفاده میشود.

تجهیزات اینتر کام

 سیستم های اینترکام عموما مجهز به کنترل پنل ،  کنسول اپراتور ، اینترکام ، بلندگو ، زنگ و چراغ چشمک زن ، هود ، پایه ، جعبه تقسیم و کابل می باشند.

این سیستم میتواند به صورت یک به یک و یا چند گوشی به صورت اینتر کام ارتباط بر قرار کند. تمام گوشی ها تنها به واسطه سه رشته سیم به برقراری ارتباط می پردازند و همچنین گفتنی است که گوشی مرکزی در بین مسیر مستقر می گردد.به منظور استفاده در فاصله های 10 متری می توان از سیم های ضخیم تر استفاده نمود ، همچنین اگر بیش از 8 گوشی در اختیار دارید میبایست از تغذیه کمکی استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در هوم سرویس تماس بگیرید. 

 

 

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان