مشاوره رایگان : 021-36619524

تراس گاردن و بالکن سبز

 

میتوان با تبدیل کردن تراس خود از محیطی خشک و بی روح که معمولا برای استفاده های خانگی مثل خشک کردن لباس ها و … استفاده میشود به محیطی دل انگیز٫دوست داشتنی و آرامش بخش برای صرف نوشیدنی یا عصرانه و گپ زدن بدون اینکه از شهر یا منزل خارج شوید به قطعه ای از طبیعت که در خانه دارید بروید.

روزمرگی ها را دور بزنید و برای به منزل رسیدن عجله کنید٬فضای دوست داشتنی تراس را با کاشتن چند نوع گیاه و قرار دادن فلاور باکس و البته یک میز و چند صندلی بسازی و زمانی که بعد از یک روز پر از مشغله٬شلوغ و پر از آلودگی به خانه رسیدید به تراس بروید و تمام ارزش های اجرای این پلن دوست داشتنی را با فراموش کردن دغدغه ها و نوشیدن بک فنجان چای درک کنید.

_
مزایا تراس سبز

_
خارج کردن تراس از معرض دید
ایجاد نورگیر طبیعی
زیبا کردن محیط خانه
ایجاد محیطی آرامش بخش
تولید برخی نیاز های خوراکی منزل با کیفیت دلخواه
_
تراس سبز، راهی برای نگه داری از گل ها و گیاهان در زمستان

_
اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با گیاهان تان ارتباط خوبی برقرار می کنید و آنها را هم چون فرزند خود دوست می دارید، پس چرا برای نگهداری از آنها در در یک مکان متفاوت فکری نمی کنید بهترین کار این است که برای آنها یک مکان مناسب خانگی تهیه کنید تا بتوانید به خوبی از آن ها مراقبت کنید، میتوان با تبدیل کردن تراس خود از محیطی خشک و بی روح که معمولا برای استفاده های خانگی مثل خشک کردن لباس ها استفاده میشود به محیطی دل انگیز٫دوست داشتنی و آرامش بخش برای صرف نوشیدنی یا عصرانه گپ زدن بدون اینکه از شهر یا منزل خارج شوید به قطعه ای از طبیعت که در خانه دارید بروید.

تراس خانه، باغچه زیبای شماست بسیار پیش آمده که هنگام عبور از جلوی یک ساختمان چشم هایمان به تراس یکی از طبقات آن بیفتد و برای دیدنش بایستیم فقط به این دلیل که نمای بیرونی ساختمان با گل آرایی بالکن، به زیباترین شکل ممکن آراسته شده است. برعکس، گاهی هم از جلوی ساختمانی گذشته ایم که تراس هایش پر از خرت و پرت و وسایل کهنه بوده و در دل گفته ایم اگر این بالکن در اختیارمان بود، چه ها که نمی کردیم.

گل آرایی بالکن منازل، نه تنها سهم بسزایی در زیبایی ساختمانها که نقش زیادی در زیبایی شهر دارد. با این که نگهداری گل های بالکنی کار چندان سختی نیست و فقط کسی دقت و مراقبت می خواهد، متأسفانه بسیاری از افراد قدر آن را ندانسته و از بالکن ها بیشتر به عنوان انباری استفاده می نمایند.حال زمان آن رسییده تا دستی بر تراس خود بکشید و منزل خود را به مکانی مفرح تر تبدیل کنید.

 
Call Now Buttonمشاوره رایگان